LL510
Specifications
| Model Name | LL510XAX2 |
| Product Name | Ceiling LED Light |
| Rated Voltage | 220V-240VAC, 50Hz |
| Operating Temperature | 0°C to 45°C |
| Rated Load | 11W |
| LED | 800 lm / 3000K |
| Rated Protection | IP44 |
| Dimensions | Ø258mm x 51mm (H) |