RL692J
Specifications
| Model Name | RL692JVX2 |
| Product Name | Wall Mount LED Light with Motion Detector |
| Rated Voltage | 220V-240VAC, 50Hz |
| Operating Temperature | -20°C to +40°C |
| Rated Load | 62W |
| Output Load | Incandescent: 1000W |
| LED | 4600lm / 5000K |
| Rated Protection | IP55 |
| Detection Range | Front 12m at 2.4m height, 20°C |
| Detection Angle | 240° |
| Time Setting | 3s ~ 15m |
| Lux Setting | 5 ~ 1000 lux |
| Sens Setting | 2m ~ 12m |
| Operation Mode / Function | Auto / Test / Manual Override / Push-button |
Related Products