RC380
Specifications
| Model Name | RC380TA2 |
| Product Name | Ceiling Mount Motion Detector |
| Rated Voltage | 220V-240VAC, 50Hz |
| Operating Temperature | -20°C to +40°C |
| Rated Load | Load 1 for Lighting Load 2 for HVAC |
| Rated Protection | IP20 |
| Detection Range | Ø7m at 2.5m height, 20°C |
| Detection Angle | 360° |
| Time Setting | Time 1: Short Pulse - 30s ~ 30m - Test Time 2: 10s ~ 15m |
| Lux Setting | 5 ~ 1000 lux |
| Operation Mode / Function | Auto / Short Pulse / Test |
Related Products