PS350
Specifications
| Model Name | PS350XA5 |
| Product Name | Power Pack |
| Rated Voltage | 120-277VAC, 50/60Hz |
| Operating Temperature | PIR: -4˚ ~ +113˚F (-20˚ ~ 45˚C) |
| Rated Load | LED Lamp: 600W |
| Dimensions (W x H x D) | 3.15" x 2.76" x 1.26" |
| Agency Certificate | UL / FCC |
| Directive Compliance | RoHS / REACH |